Studio Imperial Poznań

Studio Imperial - Grunwaldzka 74 | 60-311 Poznań | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 509180160 | NIP: 779-219-03-84 | REGON: 300981566

Opis firmy

Studio Imperial zaprasza do umawiania się telefonicznie na wizyty w każdy dzień tygodnia poza weekendami w godzinach 12:00- 16:00 na makijaż permanentny - cennik dostępny jest na stronie. Niezależnie od metody koszt wykonywania zabiegu brwi wynosi 700 zł jednak trwałość mikropigmentacji zapewnia minimum jedna poprawka, którą wykonuje się około miesiąc później. Jest to płatne dodatkowo 250 zł, natomiast decyzja o dopigmentowaniu po pół roku traktowana jest już jak nowy zabieg. Za usługę klient płacić może zarówno kartą, jak i gotówką.

Makijaż permanentny - koszt

Lingeristka w swoim gabinecie oferuje tańszy makijaż permanentny - cennik zmienia się w momencie, gdy klientka zgodzi się na sfotografowanie efektów pracy kosmetyczki oraz opublikowanie zdjęcia w sieci. Rabat obejmuje aż 200 zł za wstawienie stanu przed i po zabiegu brwi. Studio Imperial chce mieć możliwość dzielenia się rezultatami swojego działania oraz zachęcania tym samym potencjalnych zainteresowanych do odwiedzenia profilu i zapoznania się z ofertą dlatego jest to łatwa oszczędność dla tych, którzy nie mają problemu z pokazaniem w Internecie.

Pełny opis oferty: Makijaż permanentny - cennik

Więcej informacji

imperial-permanent-makeup.pl

imperial-permanent-makeup.pl


Godziny otwarcia:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Podobne wpisy z tej kategorii:

Silver Point

Apartament - Poznań

Rehafiz Centrum Fizjoterapii

Gabinet fizjoterapii Poznań

Chemicals Poland

Strona WWW